Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Informujemy, że w okresie letnich wakacji działalność forum jest ograniczona.

#1 2009-03-10 14:50:40

Dorka

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 22
Punktów :   

Kolejne zebranie

Drodzy Rodzice

Czy jesteście zainteresowani kolejnym zebraniem?
Może macie jakieś pytania do personelu?

Proszę o informację zwrotną,


Informacja od DAJDziub otrzymana 2009.03.23

"Witam,

Witam,
uważam że organizacja następnego spotkania ma sens gdy uda się zebrać większą liczbę rodziców, ustalić jego tematykę aby skupić się na tym co najważniejsze, co można zmienić lub poprawić -to ułatwi wszystkim nam życie i nie będzie niepotrzebnie przedłużało spotkania.
Zakres tematów które chciałabym poruszyć to:
1. Czy nadal istnieje problem przyprowadzania chorych dzieci do żłobka i egzekwowania zaświadczeń lekarskich . /Mój synek po 3 tygodniowej nieobecności pojawił się w żłobku a po tygodniu od nowa chory./
2. Poruszany na poprzednim zebraniu temat Panie wydające dzieci powinny sprawdzać tożsamość osoby odbierającej dziecko!!!  /Mieliśmy sytuację, że synka odbierała opiekunka- robi to sporadycznie, a mimo to nikt nie zweryfikował jej danych./
3. Kwestia bieżących zakupów.
4. Kwestia remontu: czy są już jakieś konkretne termin lub dokładniejsze informacje niz te które były omawiane ostatnio.
5. Idzie wiosna wieć pojawia się kwestia wyprowadzania dzieci na świeże powietrze? Realne?

Na razie to tyle co przychodzi mi do głowy, jeśli coś jeszcze się narodzi to dam znać.

Pozdrawiam
Dominika
Mama Jeremiego
Domi i Adam rodzice Jeremka"


Ps. zachecam do pisania na forum
     Wszystkie informacje sa wazne i warto zeby czytali je rowniez inni rodzice



07.04.2009
Dzieci od poniedzialku wychodza na taras.


Pozdrawiam
Dorka mama Lukasza

Offline

 

#2 2009-05-14 09:38:36

annas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kolejne zebranie

witam,

jestem zainteresowana kwestią szczegółów dotyczących remontu żłobka - najbardziej. W sprawie egzekwowania zaświadczeń lekarskich - na przestrzeni ostatnich miesięcy Karol miał kilka dłuższych nieobecności i zawsze przychodziliśmy z ważnym zaświadczeniem - w zamieszaniu związanym z przebieraniem syna zapomniałam podać zaświadczenia, lecz Pani zanim przyjęłam Karolka poprosiła o nie co bardzo mi się spodobało. Nie wiem tylko co się dzieje w takich sytuacjach, gdy ktoś przychodzi bez...

ogólnie zebraniem jestem zainteresowana,

Pozdrawiam,
Anna


annas - mama Karolka

Offline

 
Tutaj możesz wpisać treść, która ma sie ukazać w stopce forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleach-forum.pun.pl www.freee.pun.pl www.wiptril.pun.pl www.kirchhoff.pun.pl www.isp-kielce.pun.pl